::: Stracony świat marzeń, czyli koszmar rzeczywistości :::

Aleksander Sowa - autor powieści, książek technicznych  i poradników. 
Jego publikacje wydawane są w tradycyjnej formie książkowej lub jako e-booki.  Jeden z pierwszych autorów w Polsce, który wykorzystał do samopublikowania serwisy KDP
 (Kindle Direct Publishing) oraz Smashwords i Lulu. Jego debiutancka powieść jest pierwszą polską powieścią wydaną na papierze, a następnie sprzedawaną w Amazon jako e-book.
Tagi: miłość szaleństwo związki romans ludzie kobieta lesbijka choroba powieść polska - 21w.

home | o autorze | blog | aktualności | publikacje | kontakt


subskrypcja mojego newslettera

E-mail
Imię
Akceptuję Politykę Prywatności   

Góra Bogów Śmierci

Zła milość

Umrzeć w deszczuAleksander Sowa | Zauroczenie

Aleksander Sowa I ZauroczenieZauroczenie


Stracony świat marzeń, czyli koszmar rzeczywistości
---


Szokująca historia kobiety goniącej ślepo za niespełnioną miłością.
Dążąc do zrealizowania wizji szczęścia bohaterka nie zauważa, kiedy jej marzenia doprowadzają do tragedii. Wstrząsająca walka z samotnością, lękiem, złudzeniami.Powieść, która oszałamia, budzi niepokój, przeraża. Utwór ukazał się w 2013 r. W marcu 2016 ukazał się przekład na język angielski i jest dostępny m.in. w Kindle Store oraz Smashwords.


Sprawdź opinie na:
www.goodreads.com | www.lubimyczytac.pl | www.nakanapie.pl


pobierz darmowy fragmentUżytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.
Do widzenia, Zauroczenie, Aleksander Sowa, Czwarty dzień grudnia, Jej ostatnie samobójstwo, Jak słychać?, Tak jest kapitanie!, Syndrom złamanych serc, Ochroniarz, Trzydzieści minut Tadeusza Kościuszki, Katastrofa w Lesie kabackim, Ił-62, Tadeusz Kościuszko, LOT 5055, Pierwszy krok w niebo, eBooki, Obyczajowe, self-publishing, Ogólnopolski konkurs literacki MÓJ BELFER, Aleksander sowa opowiadania, opowiadania, autorskie opowiadania, erotyczne, opowiadania wzruszające, opowiadania lotnicze, miniatury lotnicze, Lot 5055, Tadeusz Kościuszko, katastrofa w lesie kabackim, Ił-62M, Anna jantar, Katastrofa lotnicza w Lesie Kabackim , Ił-62M SP-LBG, Zygmunt Pawlaczyk, Cześć, giniemy!