Aleksander Sowa I Aktualności

::: Aleksander Sowa strona autorska - aktualności. Wydawnictwo Autorskie Wydawca. Książki papierowe, e-booki i książka audio :::

autor powieści kryminalnych, obyczajowych, zbiorów opowiadań i poradników. Prekursor samodzielnego wydawania własnych książek.
Jego publikacje wydawane są w tradycyjnej formie książkowej lub jako e-booki.  Jeden z pierwszych autorów w Polsce, który wykorzystał do samopublikowania serwisy KDP
 (Kindle Direct Publishing) oraz Smashwords i Lulu. Jego debiutancka powieść jest pierwszą polską powieścią wydaną na papierze, a następnie sprzedawaną w Amazon jako e-book.
Aleksander Sowa Aktualności notka biograficzna, oficjalna strona autorska, informacje o autorze, katalog publikacji

home | o autorze | blog | publikacje | kontakt


Aleksander Sowa notka biograficzna, oficjalna strona autorska, informacje o autorze, Artur Szulc, dorobek i nagrody, katalog publikacji


subskrypcja mojego newslettera

E-mail
Imię
Akceptuję Politykę Prywatności   


Szukaj moich tytuów w Amazon

Aleksander Sowa (ur. w 1979 r. w Paczkowie) pochodzący z miejscowości Kamienica na Opolszczyźnie polski pisarz niezależny (self-publisher). W 2010 roku laureat nagród: głównej plebiscytu internautów Najlepsza książka na lato portalu Granice.pl za powieść pt. Jeszcze jeden dzień w raju oraz drugiego miejsca (ex aequo) plebiscytu Najlepsza książka na jesień portalu Granice.pl za powieść pt. Era Wodnika, którą nominowano następnie do tytułu "Najlepsza książka roku". W 2012 roku zdobywca nagrody głównej w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Mój Belfer za opowiadanie pt.: Tak jest kapitanie!(opublikowane w zbiorze pt. "Do widzenia"). Jako jeden z pierwszych w Polsce autorów wykorzystał do samopublikowania serwisy KDP (Amazon Kindle Publishing) oraz Smashwords. Jego debiutancka powieść (Umrzeć w deszczu) jest pierwszą polską powieścią wydaną na papierze a potem sprzedawaną w formie elektronicznej w Amazon Kindle Store - największej księgarni internetowej świata. W lutym 2012 sprzedaż części jego e-booków w Kindle Store została zablokowana przez Amazon z powodu „nie obsługiwanego języka". Aleksander Sowa - Literacka Strona Autorska. Informacje o publikacjach i o autorze. aleksander sowa - literacka strona sutorska. informacje o publikacjach i o autorze, Aleksander Sowa. Autor niezależny, poeta, bloger, wydawca, self-publisher, autor Web 2.0. Właściciel Wydawnictwa Autorskiego Wydawca.self-publishing, Umrzeć w deszczu, Era Wodnika, Modliszka, Zła miłość, Jeszcze jeden dzień w raju, Autor 2.0. Góra Bogów Śmierci, Zauroczenie, Legendy naszej motoryzacji, Fiat 126p Mały Wielki Samochód, Punkt Barana, Powietrze jest zimne, Do wiedzenia, samowydawca, Amazon, samopublikowanie książek i e-booków, Self-Publishing - Sowa, Aleksander Sowa|Self-Publishing, self-publishing polska,self-publishing w polsce, self publishing amazon, Aleksander Sowa - autor powieści, książek technicznych i poradników. Publikacje wydawane są w formie książkowej, jako e-booki lub książki audio.

Aleksander Sowa. Autor niezależny, poeta, bloger, wydawca, self-publisher, autor Web 2.0. Właściciel Wydawnictwa Autorskiego Wydawca.

Aleksander Sowa - Literacka Strona Autorska. Informacje o publikacjach i o autorze.

Aleksander Sowa - Literacka Strona Autorska. Informacje o publikacjach i o autorze.

Chcesz być na bieżąco z nowościami tej strony? Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się do newslettera.9 lutego 2021 r. - "Czas Wagi" najlepszym kryminałem roku 2020!
---
Zawiadamiam, że powieść "Czas Wagi" zdobyła w swojej kategorii najwięcej głosów internautów spośród kryminałów rywalizujących w tegorocznej edycji plebiscytu "Książki Roku". Tutaj więcej o książce, tu więcej o plebiscycie.


3 lutego 2021 r. - "Wenus umiera" już jest!
---
Piąta część kryminalnej serii astronomicznej z Emilem Stomporem pt. "Wenus umiera" jest dostepna w księgarniach stacjonarnych oraz internetowych. Więcej o książce tutaj .


30 grudnia 2020 r. - "Wenus umiera" w lutym 2021
---
Przesunięta premiera piątej części serii astronomicznej pt. "Wenus umiera" została zaplanowana na 3 lutego 2021. Więcej na temat książki tutaj.


19 lipca 2020 r. - "Czas Wagi" najlepszym kryminałem na lato 2020!
---
Jurorzy plebiscytu Najlepsza książka na lato 2020 portalu Granice.pl uznali "Czas Wagi" najlepszym kryminałem konkursu. Więcej na tej stronie.


25 marca 2020 r. - "Czas Wagi" w sprzedaży!
---
Z satysfakcją informuję, że kolejna część z serii astronomicznej pt. "Czas Wagi" pojawiła się w sprzedaży. Wydawcą powieści jest Wydawnictwo LIRA. Więcej o książce na tej stronie.


30 stycznia 2020 r. - "Gwiazdy Oriona" kryminałem roku 2019!
---
Z ogromną dumą informuję, że powieść pt. "Gwiazdy Oriona" została wybrana przez internautów w plebiscycie Książki Roku 2019 portalu Granice.pl kryminałem roku 2019. Więcej o plebiscycie znajdziesz na tej stronie.


31 grudnia 2019 r. - Emil Stompor powróci!
---
Kolejna powieść kryminalna z serii astronomicznej będzie nosiła tytuł "Czas Wagi". Książka ukaże się na wiosnę 2020 roku. Więcej o książce znajdziesz na tej stronie.


5 lipca 2019 r. - "Gwiazdy Oriona" najlepszą książką na lato 2019!
---
Z dumą informuję, że moja powieść pt. "Gwiazdy Oriona" zdobyła nagrodę główną plebiscytu Najlepsza książka na lato 2019 portalu Granice.pl. Więcej o plebiscycie znajdziesz na tej stronie.


5 czerwca 2019 r. - Premiera "Gwiazd Oriona".
---
Moja najnowsza książka pt. "Gwiazdy Oriona" trafiła do sprzedaży. Można ją kupić tutaj. Więcej o książce na znajdzesz na tej stronie.


12 maja 2019 r. - Premiera "Gwiazd Oriona" za 4 tygodnie.
---
Powieść pt."Gwiazdy Oriona" ukaże się 5 czerwca 2019 roku. Książka jest dostępna w przedsprzedaży już teraz, w bardzo artakcyjnej cenie. Natomiast 26 maja, w niedzielę, o godzinie 13. będzie można spotkać się ze mną na Warszawskich Targach Książki (stoisko 181/D18). Więcej na temat książki tutaj.


21 lutego 2019 r. - "Gwiazdy Oriona" za kilka miesięcy
---
Powieść pt. "Gwiazdy Oriona" nie ukaże się w zaplanowanym terminie. Opóźnienie wynika z mojej decyzji o jej wydaniu na tradycyjnej ścieżce wydawniczej. Szczegóły niebawem na blogu oraz w newsletterze. Więcej na temat książki tutaj.Chcesz być na bieżąco z nowościami tej strony? Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się do newslettera.

Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie.
Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Kontakt: aleksander_sowa@o2.pl