Aleksander Sowa I Self-Publishing

::: Aleksander Sowa strona autorska - aktualności. Wydawnictwo Autorskie Wydawca. Książki papierowe, e-booki i książka audio :::

Aleksander Sowa - autor powieści, książek technicznych  i poradników. 
Jego publikacje wydawane są w tradycyjnej formie książkowej lub jako e-booki.  Jeden z pierwszych autorów w Polsce, który wykorzystał do samopublikowania serwisy KDP
 (Kindle Direct Publishing) oraz Smashwords i Lulu. Jego debiutancka powieść jest pierwszą polską powieścią wydaną na papierze, a następnie sprzedawaną w Amazon jako e-book.
Aleksander Sowa Aktualności notka biograficzna, oficjalna strona autorska, informacje o autorze, katalog publikacji

home | o autorze | blog | publikacje | kontakt


Aleksander Sowa notka biograficzna, oficjalna strona autorska, informacje o autorze, Artur Szulc, dorobek i nagrody, katalog publikacji


subskrypcja mojego newslettera

E-mail
Imię
Akceptuję Politykę Prywatności   


Szukaj moich tytuów w Amazon

Aleksander Sowa (ur. w 1979 r. w Paczkowie) pochodzący z miejscowości Kamienica na Opolszczyźnie polski pisarz niezależny (self-publisher). W 2010 roku laureat nagród: głównej plebiscytu internautów Najlepsza książka na lato portalu Granice.pl za powieść pt. Jeszcze jeden dzień w raju oraz drugiego miejsca (ex aequo) plebiscytu Najlepsza książka na jesień portalu Granice.pl za powieść pt. Era Wodnika, którą nominowano następnie do tytułu "Najlepsza książka roku". W 2012 roku zdobywca nagrody głównej w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Mój Belfer za opowiadanie pt.: Tak jest kapitanie!(opublikowane w zbiorze pt. "Do widzenia"). Jako jeden z pierwszych w Polsce autorów wykorzystał do samopublikowania serwisy KDP (Amazon Kindle Publishing) oraz Smashwords. Jego debiutancka powieść (Umrzeć w deszczu) jest pierwszą polską powieścią wydaną na papierze a potem sprzedawaną w formie elektronicznej w Amazon Kindle Store - największej księgarni internetowej świata. W lutym 2012 sprzedaż części jego e-booków w Kindle Store została zablokowana przez Amazon z powodu „nie obsługiwanego języka". Aleksander Sowa - Literacka Strona Autorska. Informacje o publikacjach i o autorze. aleksander sowa - literacka strona sutorska. informacje o publikacjach i o autorze, Aleksander Sowa. Autor niezależny, poeta, bloger, wydawca, self-publisher, autor Web 2.0. Właściciel Wydawnictwa Autorskiego Wydawca.self-publishing, Umrzeć w deszczu, Era Wodnika, Modliszka, Zła miłość, Jeszcze jeden dzień w raju, Autor 2.0. Góra Bogów Śmierci, Zauroczenie, Legendy naszej motoryzacji, Fiat 126p Mały Wielki Samochód, Punkt Barana, Powietrze jest zimne, Do wiedzenia, samowydawca, Amazon, samopublikowanie książek i e-booków, Self-Publishing - Sowa, Aleksander Sowa|Self-Publishing, self-publishing polska,self-publishing w polsce, self publishing amazon, Aleksander Sowa - autor powieści, książek technicznych i poradników. Publikacje wydawane są w formie książkowej, jako e-booki lub książki audio.

Aleksander Sowa. Autor niezależny, poeta, bloger, wydawca, self-publisher, autor Web 2.0. Właściciel Wydawnictwa Autorskiego Wydawca.

Aleksander Sowa - Literacka Strona Autorska. Informacje o publikacjach i o autorze.

Aleksander Sowa - Literacka Strona Autorska. Informacje o publikacjach i o autorze.

Chcesz być na bieżąco z nowościami tej strony? Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się do newslettera.

5 lipca 2019 r. - "Gwiazdy Oriona" najlepszą książką na lato 2019!
---
Z dumą informuję, że moja powieść pt. "Gwiazdy Oriona" zdobyła nagrodę główną plebiscytu Najlepsza książka na lato 2019 portalu Granice.pl. " Więcej o plebiscycie znajdziesz na tej stronie.


5 czerwca 2019 r. - Premiera "Gwiazd Oriona".
---
Moja najnowsza książka pt. "Gwiazdy Oriona" trafiła do sprzedaży. Można ją kupić tutaj. Więcej o książce na znajdzesz na tej stronie.


12 maja 2019 r. - Premiera "Gwiazd Oriona" za 4 tygodnie.
---
Powieść pt."Gwiazdy Oriona" ukaże się 5 czerwca 2019 roku. Książka jest dostępna w przedsprzedaży już teraz, w bardzo artakcyjnej cenie. Natomiast 26 maja, w niedzielę, o godzinie 13. będzie można spotkać się ze mną na Warszawskich Targach Książki (stoisko 181/D18). Więcej na temat książki tutaj.


21 lutego 2019 r. - "Gwiazdy Oriona" za kilka miesięcy
---
Powieść pt. "Gwiazdy Oriona" nie ukaże się w zaplanowanym terminie. Opóźnienie wynika z mojej decyzji o jej wydaniu na tradycyjnej ścieżce wydawniczej. Szczegóły niebawem na blogu oraz w newsletterze. Więcej na temat książki tutaj.


11 listopada 2018 r. - "Gwiazdy Oriona" już w wktótce!
---
Z przyjemnością informuję, że moja najnowsza powieści pt. "Gwiazdy Oriona" jest ukończona. Książka niebawem pojawi się w sprzedaży. Więcej na temat tej powieści znajdziesz tutaj.


17 września 2018 r. - "Biblia #SELF-PUBLISHINGu"
---
Dzisiaj wydawnictwo Złote Myśli uruchomiło przedsprzedaż mojego od dawna zapowiadanego poradnika dla samopublikujących autorów pt. "Biblia #SELF-PUBLISHINGu". Więcej informacji na temat tego tytułu znajdziecie tutaj.

8 lutego 2018 r. - "O człowieku, który patrzył w niebo"
---
Z przyjemnością oraz satysfakcją informuję, że moja nowa publikacja właśnie pojawiła się w Smashwords i Kindle Store. Niebawem będzie dostępna również w formie papierowej. Więcej informacji na temat tego tytułu znajdziecie tutaj.

18 grudnia 2017 r. - Grudniowe promocje
---
W dniach 19-26 grudnia moje ebooki będzie można kupić taniej w eBookPoint.pl, a od 25 grudnia do 1 stycznia w księgarni Smashwords. Zapraszam do zakupów.

28 sierpnia 2017 r. - "Punkt Barana" - nowa powieść już dostępna
---
Kontynuacja "Ery Wodnika" właśnie pojawiła się w Smashwords. W tej chwili można ją kupić wyłącznie jako ebook, w najbliższych dniach pojawi się w kolejnych księgarniach, również w edycji papierowej. Darmowy fragment "Punktu Barana" znajdziecie tutaj.

20 lipca 2017 r. - Przekroczone pięćset egzemplarzy.
---
Z przyjemnością informuję, że w lipcu sprzedała się moja pięćsetna książka papierowa opublikowana za pośrednictwem serwisu CreateSpace. Dziękuję za zaufanie. Książki z CreateSpace są dostępne także tutaj.

2 maja 2017 r. - Wracam z blogiem.
---
Po kilku latach wracam do prowadzania bloga. Postaram się publikować nowe posty na początku każdego nowego miesiąca. Zapraszam tutaj do czytania i śledzenia wpisów.

10 lutego 2017 r. - Historia z powieści pt. "KOMA" trafia do kin.
---
24 marca 2017 r. będzie miała premiera filmu pt. "Amok". "Amok" to thriller psychologiczny w reżyserii Katarzyny Adamik, inspirowany tą samą historią, co "KOMA" mojego autorstwa. Zwiastun filmu można zobaczyć tutaj.

14 grudnia 2016 r. - promocja w Nexto.
---
Ceny moich ebooków w księgarni internetowej Nexto zostały obniżone o ponad 50%. Można je kupić już od 4,74 zł. Akcja potrwa do 31 grudnia. Szczegóły tutaj.


1 grudnia 2016 r. - Sprawa Krystiana Bali (moim) bestsellerem!
---
Sprzedaż powieści pt. "KOMA" w Kindle Store przekroczyła tysiąc egzemplarzy (z czego 886 to edycje elektroniczne, a 115 papierowe). Dziękuję za zaufanie. Zobaczcie, co mam o niej do powiedzenia na YouTube. Więcej znajdziecie tutaj.


5 września 2016 r. - "Punkt Barana" już w wktótce!
---
Z przyjemnością informuję, że tekst mojej najnowszej powieści pt. "Punkt Barana" przechodzi redakcję. Więcej na temat tej powieści znajdziesz tutaj.


25 sierpnia 2016 r. - "Zauroczenie" w nowej okładce.
---
Po ponad 3 latach od wydania powieść „"Zauroczenie" ma nową okładkę. Zmieniła się ona również w wydaniu angielskim. Przez najbliższe tygodnie wydanie ze „"starą" okładką będzie stopniowo wycofywane i zastępowane nowym. Nową okładkę zobaczysz tutaj .


Chcesz być na bieżąco z nowościami tej strony? Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się do newslettera.


Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie.
Szczegółowe informacje w polityce prywatności.