Aleksander Sowa | Wielki Pies


::: : Aleksander Sowa Wielki Pies Kryminał Sensacja Thriller :::

autor powieści kryminalnych, obyczajowych, zbiorów opowiadań i poradników. Prekursor samodzielnego wydawania własnych książek.
Jego publikacje wydawane są w tradycyjnej formie książkowej lub jako e-booki.  Jeden z pierwszych autorów w Polsce, który wykorzystał do samopublikowania serwisy KDP
 (Kindle Direct Publishing) oraz Smashwords i Lulu. Jego debiutancka powieść jest pierwszą polską powieścią wydaną na papierze, a następnie sprzedawaną w Amazon jako e-book.
Wielki Pies Wenus umiera Gwiazdy Oriona Era Wodnika Czas Wagi Punkt Barana Aleksander Sowa, seria astronomiczna morderstwa, e-book, książka, czerwony kapitan, seryjny zabójca Aleksander Sowa ksiazki, powieść sesacyjna, kryminał, trihller, powieść psychologiczna, Era Wodnika

home | o autorze | blog | aktualności | publikacje | kontakt


subskrypcja mojego newslettera

E-mail
Imię
Akceptuję Politykę Prywatności   

Najlepsza książka na lato 2019

Gwiazdy Oriona

Era Wodnika

Punkt Barana

Koma - powieść o pisarzu, który zabił a potem to opisał

Góra Bogów Śmierci

wenus umiera

Wielki Pies, Czas Wagi, Wenus umiera, Wielki Pies,Gwiazdy Oriona, Punkt Barana Aleksander Sowa Era Wodnika powieści, powieść, dramat, powieści, bestseller audiobook, kryminał, ksiazka aleksander Sowa, strona autorska, aleksander sowa, ksiegarnia internetowa artur szulc, sowa aleksander, detektywistyczna, polski kryminał, seria astronomiczna,

Wielki Pies Aleksander Sowa

Wielki Pies ebook's, ebook, książki, księgarnia, wydawnictwo, publikacje, poradniki


Wielki Pies
seria astronomiczna z Emilem Stomporem

--
tom czwarty

Niewygodnej przeszłości nie można się pozbyć bez właściwej pokutyZałoga pływającego po Wiśle holownika wyławia spreparowaną skórę zaginionej studentki. Śledczy podejrzewają, że mordercę do zbrodni zainspirował film. Prokurator tuszuje odkrycie, potem śledztwo utyka. Po nagłośnieniu sprwy przez media policja zdradza, że sprawy nie zamknięto, ale jest prowadzona przez tajny Zespół do Spraw Niewykrytych.

Pod naciskiem polityków do sprawy pod kryptoiniem "Skóra" trafia Emil Stompor. Detektyw jest wypalony, przechodzi kryzys, zmaga się z kłopotami i podjęciem ważnych decyzji. Przy sprawie skóry oświadczonego glinę spotykają kłopoty, a potem pojawiają się wątki, które prowadzą krnąbrnego i upartego policjanta w nieoczekiwanym i bardzo niebezpiecznym kierunku.

Tym razem będzie musiał zmnierzyć się z najbardziej makabryczną sprawą w karierze i własnymi problemami. W tym śledztwie nic nie jest takie, na jakie wygląda, stawką jest wszystko, co w życiu Stompora jest najważniejsze. Świat się zmieni na zawsze, nigdy już nie będzie już tak, jak dawniej. Raz popełnionych błędów przecież nie można cofnąć, a niewygodnej przeszłości pozbyć się, bez właściwej kary i pokuty.
Powieść inspirowana wydarzeniam prawdziwymi. Imiona, nazwiska, pseudonimy a także pewne miejsca i niektóre daty zmieniono. Fakty, pozostały.
"Wielki Pies" to chronologicznie (według czasu akcji) czwarta powieść z serii astronomicznej. Jest bezpośrednią kontynuacją powieści pt. "Wenus umiera" oraz wcześniejszych pt. "Czas Wagi" i "Gwiazdy Oriona" (Wydawnictwo LIRA), a także wydanych wcześniej "Era Wodnika" i "Punkt Barana".Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie.
Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Kontakt: aleksander_sowa@o2.pl

Punkt Barana Wielki Pies Aleksander Sowa Punkt Barana powieści, powieść, dramat, powieść w Opolu, powieść warszawa, kryminał mafia, Praga, powieści Era Wodnika, mocna, dobrze napisana powieść sensacyjna. bestseller, audiobook, ksiazka do słuchania, strona autorska, artur szulc, Pershing seria astronomiczna, ksiegarnia internetowa, sowa aleksander, policjant pisarz, Zaginiony symbol, detektywistyczna, Zabijać audiobook, kryminał, Andrzej Kolikowski, Jeremiasz Barański Baranina, Ireneusz Sekuła, Aleksander Gawronik, Jacek Dębski, ksiegarnia internetowa artur szulc, ksiażka o polskiej mafi, sowa aleksander, detektywistyczna, zabójstwa w Warszawie, wojna gangów, polski kryminał, seria astronomiczna, CBŚ, CBŚP, zorganizowane grupy przestepocze o charakterze zbrojnym, zamójstwo gangstera, Wojciech Kiełbiński Kiełbasa, Lulek, Pruszków, Wołomin, Rympałek, Masa jedna z najgłośniejszych spraw kryminalnych w historii Polski, zaójca na zlecenie