Aleksander Sowa I newsletter

::: Aleksander Sowa strona autorska - newsletter. Wydawnictwo Autorskie Wydawca. Książki papierowe, e-booki i książka audio :::

Aleksander Sowa - autor powieści, książek technicznych  i poradników. 
Jego publikacje wydawane są w tradycyjnej formie książkowej lub jako e-booki.  Aktualności. Jeden z pierwszych autorów w Polsce, który wykorzystał do samopublikowania serwisy KDP
 (Kindle Direct Publishing) oraz Smashwords i Lulu. Jego debiutancka powieść jest pierwszą polską powieścią wydaną na papierze, a następnie sprzedawaną w Amazon jako e-book.
Aleksander Sowa Aktualności oficjalna strona autorska, informacje o autorze, newsletter

home | aktualności | o autorze | publikacje | kontakt


Aleksander Sowa newsletter


Aleksander Sowa (ur. w 1979 r. w Paczkowie) pochodzący z miejscowości Kamienica na Opolszczyźnie polski pisarz niezależny (self-publisher). W 2010 roku laureat nagród: głównej plebiscytu internautów Najlepsza książka na lato portalu Granice.pl za powieść pt. Jeszcze jeden dzień w raju oraz drugiego miejsca (ex aequo) plebiscytu Najlepsza książka na jesień portalu Granice.pl za powieść pt. Era Wodnika, którą nominowano następnie do tytułu "Najlepsza książka roku". W 2012 roku zdobywca nagrody głównej w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Mój Belfer za opowiadanie pt.: Tak jest kapitanie!(opublikowane w zbiorze pt. "Do widzenia"). Jako jeden z pierwszych w Polsce autorów wykorzystał do samopublikowania serwisy KDP (Amazon Kindle Publishing) oraz Smashwords. Jego debiutancka powieść (Umrzeć w deszczu) jest pierwszą polską powieścią wydaną na papierze a potem sprzedawaną w formie elektronicznej w Amazon Kindle Store - największej księgarni internetowej świata. W lutym 2012 sprzedaż części jego e-booków w Kindle Store została zablokowana przez Amazon z powodu „nie obsługiwanego języka". Aleksander Sowa - Literacka Strona Autorska. Informacje o publikacjach i o autorze. aleksander sowa - literacka strona sutorska. informacje o publikacjach i o autorze, Aleksander Sowa. Autor niezależny, poeta, bloger, wydawca, self-publisher, autor Web 2.0. Właściciel Wydawnictwa Autorskiego Wydawca.self-publishing, Umrzeć w deszczu, Era Wodnika, Modliszka, Zła miłość, Jeszcze jeden dzień w raju, Autor 2.0. Góra Bogów Śmierci, Zauroczenie, Legendy naszej motoryzacji, Fiat 126p Mały Wielki Samochód, Punkt Barana, Powietrze jest zimne, Do wiedzenia, samowydawca, Amazon, samopublikowanie książek i e-booków, Self-Publishing - Sowa, Aleksander Sowa|Self-Publishing, self-publishing polska,self-publishing w polsce, self publishing amazon, Aleksander Sowa - autor powieści, książek technicznych i poradników. Publikacje wydawane są w formie książkowej, jako e-booki lub książki audio. newsletter


Aleksander Sowa. Autor niezależny, poeta,newsletter bloger, wydawca, self-publisher, autor Web 2.0. Właściciel Wydawnictwa Autorskiego Wydawca.

Aleksander Sowa - Literacka Strona Autorska. newsletter Informacje o publikacjach i o autorze.

Aleksander Sowa - Literacka Strona Autorska .newsletter Informacje o publikacjach i o autorze.

Dlaczego warto się zapisać na mój newsletter?

Nic Cię nie omi­nie.­

Przez newsletter informuję o premierach, aktualnościach, wydarzeniach. Zapi­su­jąc się
masz pew­ność, że ­inte­re­su­jące Cię tre­ści zawsze do Cie­bie dotrą.

Do­staniesz wię­ce­j.

Subskrybenci newslettera otrzymują darmowe fragmenty i pełne wersje moich ebooków.
Bywa, że są to edycje nie­do­stępne w inny spo­sób (np. wydania poszerzone).

Jesteś pierwszy.

Adresaci newslettera pierwsi otrzymują informacje. Dopiero później są one przekazywane
na stronie www, profilach: Facebook, Twitter czy Google+.

Ty decydujesz.

Ser­wisy media stosują algo­rytm, który decy­duje o tym, jaka treść się wyświe­tli, a jaka nie.
Zapisując się na newsletter masz pewność, że ważne dla Ciebie treści nie umkną.

Masz kontrolę:

Internet oznacza infor­ma­cję w natłoku innych. Do wiadomości w skrzynce możesz wrócić,
kiedy chcesz. Możesz też w każdej chwili wypisać się z listy adresowej.


Zapisz się do mojej listy mailingowej już teraz

Wpisz swój adres e-mail
Podaj imię (pseudonim)

Akceptujsz Politykę Prywatności   Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie.
Szczegółowe informacje w polityce prywatności.