Aleksander Sowa | Era Wodnika


::: Zabijać mogą nawet wspomniania : Era Wodnika. Punkt Barana : Aleksander Sowa Kryminał. Psychologiczny. Thriller :::

Aleksander Sowa - autor powieści, książek technicznych  i poradników. 
Jego publikacje wydawane są w tradycyjnej formie książkowej lub jako e-booki.  Jeden z pierwszych autorów w Polsce, który wykorzystał do samopublikowania serwisy KDP
 (Kindle Direct Publishing) oraz Smashwords i Lulu. Jego debiutancka powieść jest pierwszą polską powieścią wydaną na papierze, a następnie sprzedawaną w Amazon jako e-book.
Era Wodnika Punkt Barana Aleksander Sowa morderstwa, e-book, książka, Aleksander Sowa ksiazki, powieść sesacyjna, kryminał, trihller, powieść psychologiczna, Era Wodnika

home | o autorze | blog | aktualności | publikacje | kontakt


subskrypcja mojego newslettera

E-mail
Imię
Akceptuję Politykę Prywatności   

Góra Bogów Śmierci

Do widzenia - opowiadania

Modliszka - powieść spadochronowa

Koma - powieść o pisarzu, który zabił a potem to opisał

Powietrze jest zimne - opowiadania lotnicze

Jak jeździeć oszcędnieMały wielki samochód

Tuning malucha

Legendy naszej motoryacji

Zła milość

Autor 2.0.

Era Wodnika Aleksander Sowa Era Wodnika powieści, powieść, dramat, powieści o Opolu, Aleksander Sowa, powieści Era Wodnika, Zaginiony symbol, bestseller audiobook, ksiazka do słuchania aleksander Sowa strona autorska, artur szulc straona autorska, ksiegarnia internetowa aleksander sowa, ksiegarnia internetowa artur szulc, sowa aleksander, darmowe ebooki, darmowe audiobooki, darmowe książki do słuchania, Zaginiony symbol, detektywistyczna,

Era Wodnika Aleksander Sowa

Era Wodnika ebook's, ebook, książki, księgarnia, wydawnictwo, publikacje, poradniki


Era Wodnika

--


Zabijać mogą nawet wspomnienia


Powieść wydana w roku 2010 w wydawnictwie e-bookowo. W roku 2011 poprawiona i zmieniona. Najnowsze wydanie pochodzi z 2013 roku.

Wydawałoby się, że Era Wodnika to typowy kryminał. Niespodziewanie jednak fabuła przeradza się w thriller psychologiczny, w którym trzymająca w napięciu rozgrywka mordercy z głównym bohaterem oparta jest prawdziwe wydarzenia.


Doświadczony policjant odnajduje zamordowanych bezdomnych. Morderca przesyła nagrania, z których wynika, że będzie dalej zabijał. Wyrafinowane i brutalne zabójstwa układają się w logiczny ciąg zdarzeń a ofiary okazują się nie być przypadkowe.

Pojawiają się wątpliwości, czy morderca rzeczywiście jest niepoczytalny? Jego makabryczne morderstwa związane są bowiem ze zbrodniami aparatu bezpieczeństwa PRL. Rodzą się pytania, kto we współczesnym Opolu stoi za zbrodniami Stanu Wojennego? Komu zależy, aby prawda nie wyszła na jaw i dlaczego?


Powieść zajęła drugie miejsce w konkursie "Najlepsza książka na jesień 2010 wortalu Granice.pl" - wybór internautów. Otrzymała także nominację do tytułu "Najlepsza książka roku 2010 wortalu Granice.pl".
Wkrótce ukaże się kontynuacja tej powieści pt. „"Punkt Barana"oraz ich prequel pt. "Gwiazdy Oriona" z roku 2018 (w przygotowaniu).
W celu uzyskania szczegółowych informacji zapisz się na newsletter.Sprawdź opinie na:
www.goodreads.com | www.lubimyczytac.pl | www.nakanapie.pl

pobierz darmowy fragment
Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie.
Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Era Wodnika Aleksander Sowa Era Wodnika powieści, powieść, dramat, powieści o Opolu, Aleksander Sowa, powieści Era Wodnika, mocna, dobrze napisana powieść sensacyjna. bestseller, audiobook, ksiazka do słuchania aleksander Sowa strona autorska, artur szulc straona autorska, ksiegarnia internetowa aleksander sowa, era wodnika, ksiegarnia internetowa artur szulc, sowa aleksander, darmowe ebooki, darmowe audiobooki, darmowe książki do słuchania, Zaginiony symbol, detektywistyczna, Zabijać mogą nawet wspomnienia.