Aleksander Sowa | Zła miłość

::: Zła miłość - Lepiej tego nie czytać :::

Aleksander Sowa - autor powieści, książek technicznych  i poradników. 
Jego publikacje wydawane są w tradycyjnej formie książkowej lub jako e-booki.  Jeden z pierwszych autorów w Polsce, który wykorzystał do samopublikowania serwisy KDP
 (Kindle Direct Publishing) oraz Smashwords i Lulu. Jego debiutancka powieść jest pierwszą polską powieścią wydaną na papierze, a następnie sprzedawaną w Amazon jako e-book.
Zła miłość, Nie przejdziesz obok tej historii obojętnie , powieść psychologiczna, Lepiej tego nie czytać, Aleksander Sowa, zła miłość

home | o autorze | blog | aktualności | publikacje | kontakt


subskrypcja mojego newslettera

E-mail
Imię
Akceptuję Politykę Prywatności   

Modliszka - powieść spadochronowa

Góra Bogów Śmierci

Do widzenia - opowiadania

Koma - powieść o pisarzu, który zabił a potem to opisał

Era Wodnika - zabijać mogą nawet wspomnienia

Umrzeć w deszczu

Powietrze jest zimne - opowiadania lotnicze

Do widzenia - opowiadaniaumrzeć w deszczu aleksander sowa publikacje elektroniczne, ebooki i książki

Zła miłość Aleksander Sowa ebooki, ebook's, ebook, książki, księgarnia, wydawnictwo, publikacje, poradniki

Zła miłość

Lepiej tego nie czytać


---

Utwór ukazał się w 2010 r. w wydawnictwie e-bookowo. Wydanie drugie (poprawione) pochodzi z roku 2011. W lutym 2012 ukazał się przekładna język angielski i jest dostępny m.in. w Kindle Store oraz Smashwords.

"Zła miłość" to powieść psychologiczna o tym, co w życiu jest najważniejsze. O miłości, pięknie, tajemnicy, przeznaczeniu, grzechu, nadziei, złu, wspomnieniach, czasie i samotności.

Piękna historia o niezwykłej miłości, która zdarzyła się kiedyś naprawdę. Jest historią uniwersalną, pełną ukrytych znaczeń. Można do niej wracać wielokrotnie. Jak rzadko która książka, zmusza do myślenia i zastanowienia się nad sobą, własnymi decyzjami i życiem."Zła miłość" niesie ogromny ładunek piękna, emocji i symboliki. Jest też niebezpieczna, bo nie pozostawi czytelnika takim, jakim był przed jej przeczytaniem. Nie można przejść obok niej obojętnie.
Sprawdź opinie na:
www.goodreads.com | www.lubimyczytac.pl | www.nakanapie.pl


pobierz darmowy fragment


Aleksander Sowa, Zla milosc (Polish Edition), ZLA MILOSC - Bad Love English/Polish Edition: Bilingual Edition - Wydanie Dwujezyczne, Zła miłość - Aleksander Sowa, Zła milość by Aleksander Sowa (Paperback)