Aleksander Sowa | Jeszcze jeden dzień w raju

::: Nie czytaj jeśli nie chcesz, aby ulubiona, czerwona sukienka była jeszcze czerwieńsza. Romans. Obyczajowe. Aleksander Sowa:::

Aleksander Sowa - autor powieści, książek technicznych  i poradników. 
Jego publikacje wydawane są w tradycyjnej formie książkowej lub jako e-booki.  Jeden z pierwszych autorów w Polsce, który wykorzystał do samopublikowania serwisy KDP
 (Kindle Direct Publishing) oraz Smashwords i Lulu. Jego debiutancka powieść jest pierwszą polską powieścią wydaną na papierze, a następnie sprzedawaną w Amazon jako e-book.
Jeszcze jeden dzień w raju Aleksander Sowa Artur Szulc powieśćJeszcze jeden dzień w raju Sowa Jeszcze jeden dzień w raju

home | o autorze | blog | aktualności | publikacje | kontakt


subskrypcja mojego newslettera

E-mail
Imię
Akceptuję Politykę Prywatności   Modliszka - powieść spadochronowa

Góra Bogów Śmierci

Do widzenia - opowiadania

Autor 2.0.

Koma - powieść o pisarzu, który zabił a potem to opisał

Era Wodnika - zabijać mogą nawet wspomnienia

Legendy naszej motoryzacji

Powietrze jest zimne - opowiadania lotnicze

Zła milość

Umrzeć w deszczu

Jeszcze jeden dzień w raju Aleksander Sowa

Jeszcze jeden dzień w raju Artur Szulc ebook's, ebook, książki, księgarnia, wydawnictwo, publikacje, poradniki


Jeszcze jeden dzień w raju
Powieść wydana pierwszy raz w roku 2007 pod pseudonimem Artur Szulc.

Czwórka zwykłych ludzi. Trzy kłamstwa. Dwie ofiary. Jedna hipnotyczna opowieść o toksycznej miłości, namiętności i żądzy. Kobieta i mężczyzna. Gorące pożądanie i niszcząca wszystko zazdrość."Jeszcze jeden dzień w raju" to liryczna opowieść o ludziach zaplątanych we własnych uczuciach, która przenika nas do zakamarków duszy niczym ślepe ostrze przeznaczenia. Ta książka to studium ludzkich uczuć, charakteru, emocji i obsesji.

"Jeszcze jeden dzień w raju" to historia, która mówi o tym, co ważne, prawdziwe i czasem tak bardzo potrafi nas boleć. Powieść o prawdziwych wydarzeniach, o trudnych wyborach i ich konsekwencjach.

Historia o całym życiu, opowieść o jednym dniu. Najważniejszym dniu w życiu, bo to ten magiczny dzień. Dzień, który zmienia w życiu wszystko. Jeden dzień. Tylko jeden krótki dzień od świtu do zachodu słońca.

W 2010 roku adaptację dźwiękową drugiego wydania "Jeszcze jeden dzień w raju" (czyta Grzegorz Emmanuel) nagrodzono tytułem "Najlepsza książka na lato wortalu Granice.pl "


Sprawdź opinie na:
www.goodreads.com | www.lubimyczytac.pl | www.nakanapie.pl


pobierz darmowy fragment

Umrzeć w deszczu, Aleksander Sowa, Umrzeć w deszczu, Umrzeć w deszczu, Aleksander Sowa, Umrzeć w deszczu, Umrzeć w deszczu, Aleksander Sowa, Umrzeć w deszczu,

<