Aleksander Sowa I Notka biograficzna

::: Aleksander Sowa strona autorska, biografia, notka biograficzna. O autorze. Wydawnictwo Autorskie Wydawca. Książki papierowe, e-booki i książka audio :::

autor powieści kryminalnych, obyczajowych, zbiorów opowiadań i poradników. Prekursor samodzielnego wydawania własnych książek.
Jego publikacje wydawane są w tradycyjnej formie książkowej lub jako e-booki.  Jeden z pierwszych autorów w Polsce, który wykorzystał do samopublikowania serwisy KDP
 (Kindle Direct Publishing) oraz Smashwords i Lulu. Jego debiutancka powieść jest pierwszą polską powieścią wydaną na papierze, a następnie sprzedawaną w Amazon jako e-book.
Aleksander Sowa notka biograficzna, oficjalna strona autorska, informacje o autorze, katalog publikacji

home | blog | aktualności | publikacje | kontakt


Aleksander Sowa notka biograficzna, oficjalna strona autorska, informacje o autorze, Artur Szulc, dorobek i nagrody, katalog publikacji

Aleksander Sowa (ur. w 1979 r. w Paczkowie) pochodzący z miejscowości Kamienica na Opolszczyźnie polski pisarz niezależny (self-publisher). W 2010 roku laureat nagród: głównej plebiscytu internautów Najlepsza książka na lato portalu Granice.pl za powieść pt. Jeszcze jeden dzień w raju oraz drugiego miejsca (ex aequo) plebiscytu Najlepsza książka na jesień portalu Granice.pl za powieść pt. Era Wodnika, którą nominowano następnie do tytułu "Najlepsza książka roku". W 2012 roku zdobywca nagrody głównej w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Mój Belfer za opowiadanie pt.: Tak jest kapitanie!(opublikowane w zbiorze pt. "Do widzenia"). Jako jeden z pierwszych w Polsce autorów wykorzystał do samopublikowania serwisy KDP (Amazon Kindle Publishing) oraz Smashwords. Jego debiutancka powieść (Umrzeć w deszczu) jest pierwszą polską powieścią wydaną na papierze a potem sprzedawaną w formie elektronicznej w Amazon Kindle Store - największej księgarni internetowej świata. W lutym 2012 sprzedaż części jego e-booków w Kindle Store została zablokowana przez Amazon z powodu „nie obsługiwanego języka". Aleksander Sowa - Literacka Strona Autorska. Informacje o publikacjach i o autorze. aleksander sowa - literacka strona sutorska. informacje o publikacjach i o autorze, Aleksander Sowa. Autor niezależny, poeta, bloger, wydawca, self-publisher, autor Web 2.0. Właściciel Wydawnictwa Autorskiego Wydawca.self-publishing, Umrzeć w deszczu, Era Wodnika, Modliszka, Zła miłość, Jeszcze jeden dzień w raju, Autor 2.0. Góra Bogów Śmierci, Zauroczenie, Legendy naszej motoryzacji, Fiat 126p Mały Wielki Samochód, Punkt Barana, Powietrze jest zimne, Do wiedzenia, samowydawca, Amazon, samopublikowanie książek i e-booków, Self-Publishing - Sowa, Aleksander Sowa|Self-Publishing, self-publishing polska,self-publishing w polsce, self publishing amazon, Aleksander Sowa - autor powieści, książek technicznych i poradników. Publikacje wydawane są w formie książkowej, jako e-booki lub książki audio.

Aleksander Sowa. Autor niezależny, pisarz, bloger, wydawca, self-publisher, autor Web 2.0. Właściciel Wydawnictwa Autorskiego Wydawca.

Aleksander Sowa - Literacka Strona Autorska. Informacje o publikacjach i o autorze.

Aleksander Sowa - Literacka Strona Autorska. Informacje o publikacjach i o autorze.Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie.
Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Kontakt: aleksander_sowa@o2.pl